Oto Ekspertiz Bursa Hizmetleri

bursa oto ekspertiz
bursa oto ekspertiz

Bursa Oto Ekspertiz

Günümüzde araç kullanımı en üst seviyeye çıkmış ve artık hemen hemen herkes araç sahibi olmuştur. Ancak günümüzde araç fiyatlarının yüksek olması, insanları sıfır araç almaktan uzağa doğru sürüklüyor. Bu durumda da kişiler ikinci el otomobil arayışına giriyor. Bursa oto ekspertiz ise bu aşamada araçların teknik durumları, mekanik aksamları ve daha pek çok konuda incelenmesini yapıyor, ikinci el araç alanların gönlü bu şekilde rahatlamış oluyor. Aynı zamanda araç alırken kişilerin bazı problemleri söylememesi riski de bulunduğu için, bursa oto ekspertiz gereksinimi, ikici el araç pazarında oldukça yüksek. Peki, genel çerçevede bakıldığında ekspertiz nedir, ne iş yapar?

Bursa Oto Ekspertiz Nedir, Ne İş Yapar?

Ekspertiz sözcüğü, dilimize Fransızcadan geçmiştir ve kökü “expert” kelimesinden gelmektedir. “Expert” sözcüğü dilimize “eksper” şeklinde çevrilerek, günlük konuşma diline aktarılmıştır. Eksper’in kelime anlamı ise; teknik bir konuda, genel geçer olan veya olmayan bilgilerin tamamına sahip olan kişidir. Özellikle 2. el araç alışverişinde yaşanan problemler sonucunda oto ekspertiz, günümüzde çokça tercih edilen bir meslek grubudur. Bu çerçevede düşünüldüğünde ise oto ekspertiz; 2. el araç alan kimselerin, araçlarını teknik ekipmanlar kullanarak kontrol ettirmesine, bu şekilde araçlar hakkında detaylı bilgi ve rapor alınmasına fayda sağlamaktadır. Peki, bursa oto ekspertiz raporu ile ikinci el araç alımında sağlanan faydalar nelerdir?

 • 2. el araç pazarında, farklı terimler kullanılarak, kusurlu araçların kişilere satılması, bursa oto ekspertiz ile önlenebilir.
 • Araçların geçmişte karıştığı kazaların raporu detaylı bir şekilde alınabilir.
 • Teknik aksamında arızalanan tüm parçalar tespit edilebilir. 
 • Kısa sürede karşılaşılabilecek olan arızalar kolay bir şekilde tespit edilebilir.
 • Aracın hangi parçalarının değiştiği tespit edilebilir. 
 1. el oto ekspertiz, yukarıdaki faydaları araç sahiplerine sağlar ve bu nedenle 2. el araç pazarında büyük bir yer tutar. 

Bursa Oto Ekspertiz Raporu Nedir?

Eksper, ekspertiz ve ekspertiz raporu gibi kavramlar ile yalnızca ikinci el otomobil dünyasından karşı karşıya kalmayız. Aynı zamanda emlak, sigortacılık ve kredi alma gibi alanlarda da bu tür terimler ve meslek grupları ile karşılaşırız. Ancak oto ekspertiz, ikinci el araç alımı ile ilgili bir kavramdır. Hepimizin en önemli tedirginliği 2. el araç alımında yaşanan problemler ile ilgili olsa da, araba ekspertiz servisi bu tür problemleri 2. el araç alacak kişiler ile karşı karşıya bırakmıyor. 

İnsanların hastane veya diğer sağlık kuruluşlarına gidip MR çektirmesi, 2. el araçların araç ekspertiz raporlarına göre alınması ile eşdeğer bir durumdur. Çünkü bursa oto ekspertiz raporu da, araçların muayene sonucu anlamına gelir. Bu raporlar; alacağınız aracın kazalı olup olmadığı, değerinin ne kadar olduğu, arızalı olup olmadığı veya parçaların değişip değişmediği gibi konularda kişilere elle tutulur sonuçlar verir. 

Bursa’da oto ekspertiz hizmeti veren firmamızda sizler için profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde oluşturduğumuzdan dolayı, araç alırken dikkat etmeniz gerekenler ve diğer tüm konularda bizlerden oto ekspertiz raporu almanız mümkündür. Bursa oto rapor ve oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, firmamızdan randevu almanız, belirtilen gün ve saatte randevuya riayet etmeniz yeterli olacaktır. 

Bursa Oto Ekspertiz Ücreti Nedir?

Bursa’nın en hareketli piyasalarından olan oto ekspertiz piyasasında, en iyi hizmeti veren firma olarak, sizlere hizmet garantisi sözü veriyoruz. Çünkü bizler Bursa araç ekspertiz firması olarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, ahlaki prensipleri ilkelerinin başına koymuş bir firmayız. Bu nedenle sizler için verdiğimiz tüm bursa oto ekspertiz hizmetlerimizi en uygun fiyatlara sunuyor ve bunun için pek çok paket ile oto ekspertiz hizmetini ortaya koyuyoruz. Peki, Bursa ‘da profesyonel oto ekspertiz hizmetlerimiz için sizlere sunduğumuz paketler nelerdir?

 

 

Bu üç paket içerisinde; Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, Dış Ekspertiz, Tramer Sorgulaması, 5664 Sorgulaması başlığı adı altında; aracınızın kilometresi, yaşı ve diğer özelliklerine göre en uygun paketi seçerek, garantili ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında;

 • Silver Paket: Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, Motor Ekspertiz, Mekanik Ekspertiz, Tramer Sorgulama, 5664 Sorgulama ve Dosya Sorgulama imkânı.
 • Gold Paket: Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, Motor Ekspertiz, Mekanik Ekspertiz, Tramer Sorgulama, 5664 Sorgulama, İç Ekspertiz, Dış Ekspertiz, Dosya Sorgulama, OBD Beyin Testi, Süspansiyon Testi, Fren Testi imkânı.
 • Gold+ Paket: Standart Gold Pakete ek olarak, 1 yıl garantili Kaporta Ekspertiz, Yanal Kayma Testi, Dinamometre Üzerinde Yol Testi, Dinamometre Üzerinde Şanzıman Testi, Tork, Beygir, İvmelenme Ölçümü, Şanzıman OBD Beyin Testi imkânı.

Yukarıda bahsedilen paketlerimizden, aracınızın özelliklerine en uygun paketi seçerek, Bursa’nın en iyi oto ekspertiz hizmetini verdiğimiz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bütçelerine uygun, ahlaki prensipleri gözeterek belirlediğimiz fiyatlar sonucunda oluşturduğumuz paketlerimizden herhangi bir problem olmadan yararlanmanız mümkündür.

Bursa’da Oto Ekspertiz Nerede Yapılır?

Bursa, 2. el araç alımı konusunda en çok tercih edilen illerin başında geliyor ve bu nedenle oto ekspertiz raporlarına aynı ölçüde önem veriliyor. Çünkü sağlam ve güvenilir bir 2. el araç almanın yolu, Bursa oto ekspertiz hizmeti almaktan geçiyor. Bizler Bursa’da araba ekspertiz hizmetini garantili, profesyonel, müşteri odaklı, son teknoloji ekipmanlar ve teknik araç gereçlerin kullanılması ile verdiğimiz için, oto ekspertiz hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Bursa’da oto ekspertiz nerede yapılır? Sorusuna cevap arıyor iseniz, bu sorunun cevabı: “Bursa oto ekspertiz.”

Profesyonel oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak istemeniz durumunda, bizlerle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizin randevu sayfasından müsait olan günlere randevu almanız mümkündür. 

Nilüfer’de Araç Ekspertiz Raporu Nereden Alınır?

 1. el araç alımında son derece önemli bir yer tutan oto ekspertiz raporu ile sağlam 2. el araçları almanız oldukça kolay olur. Nilüfer araç ekspertiz hizmetimiz ile sizlere bunu sunarken, her daim profesyonelliği ön planda tuttuğumuz için, ekspertiz hizmetlerimiz garantili olarak gerçekleştirilir. Nilüfer’de oto ekspertiz firması olarak, 2. el araç almadan önce bizlerden oto ekspertiz raporu almanızı öneririz. Çünkü araba ekspertiz raporlarımızda sizler için tüm detayları gözden geçiriyor, aracın en önemli parçalarından olan motor kısmına en kapsamlı şekilde bakıyoruz. Bursa’nın oto ekspertiz firması olarak, oto ekspertiz raporunda dikkat ettiğimiz değerler nelerdir?
 • Öncelikli olarak nilüfer oto ekspertiz raporunda, işinin ehli firmalardan hizmet alınması oldukça önemlidir. Bu nedenle verdiğimiz araç ekspertiz raporları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, aracın tamamen gözden geçirilmesini sağlıyoruz.
 • Özel ölçüm ekipmanları ve cihazları ile beraber, alanında uzman personellerimiz ile profesyonel araba ekspertiz raporu hazırlıyoruz.
 • Kısa sürede sizler için nilüfer oto ekspertiz raporu firmamızca hazırlanmakta olup; sözlü, yazılı ve istatistiki veriler çerçevesinde raporumuz siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
 • Aracın satın alınması ve tamamen üzerinize geçmesi aşamasına kadar tüm evrelerde, firmamızca siz değerli müşterilerimize destek hizmeti verilmektedir. 
 • Aracın getirilemediği durumlarda, mobil oto ekspertiz ekiplerimiz ile araçlarınıza yerinde nilüfer oto ekspertiz hizmeti sunulur. Böylece herhangi bir gayrete gerek duymadan, mobil oto ekspertiz ekiplerimizden, profesyonel ekspertiz raporu alabilirsiniz. 
 • Aracın satın alınması aşamasında gerekli olan tüm satın alma prosedürlerinde, firmamız personelleri daima yanınızda yer almakta, sizlere yol göstermektedir.
 • Böylece satın alma işlemlerinde herhangi bir dolandırıcılık problemleri ile karşı karşıya kalmazsınız.

Nilüfer Oto Ekspertiz Raporu İle

Güven duyarak, istediğiniz aracı en uygun fiyatlara almak, aynı zamanda aldığınız aracın herhangi bir problemi olmadığına canı gönülden inanmak istiyorsanız, Bursa ekspertiz olarak her daim yanınızdayız. Tüm bu konularda gerekli olan faydaları elde etmek, garantili ve uygun fiyatlı bir hizmet almak isterseniz, Bursa’da oto ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşıp randevu almak ya da web sitemizin randevu bölümünden uygun olan günler için oto ekspertiz talebinizi iletmektir.  

 

× Whatsapp