HAKKIMIZDA

Bursa Otorapor Nilüfer Oto Ekspertiz servisleri araç ile ilgili işlemler konusunda kişinin en büyük desteği olmaktadır. Alacağınız araç ile ilgili bütün işlemleri yapmanıza yardımcı olur, özellikle ikinci el araç alırken ne aldığınızı anlamanıza da yardım eder.

İkinci el araç konusunda oldukça hareketli bir piyasaya sahip olan Bursa Nilüfer’de en iyi ekspertiz servisi Otorapor Nilüfer Oto Ekspertiz Servisi olarak bilinmektedir. Araç alırken her türlü desteği veren Bursa Nilüfer Otorapor servisi, müşteri memnuniyeti yönünden de en iyi servislerden birisidir.

Bursa Ekspertiz servisi, aracınızın ekspertiz raporu konusunda size yardımcı olur. Elinde bulunan özel ölçüm cihazları ve profesyonel ekibi ile sizin için kesin sonuçlu bir rapor hazırlar. Bursa Nilüfer araç ekspertiz, araç konusunda her türlü desteği sağlayacaktır.

 

Sürekli Destek Sözümüz Var

Bursa Otorapor Oto ekspertiz Nilüfer hizmetlerinden yararlanmak için randevu alarak verilen gün ve saatte aracı Bursa Otorapor servisine götürmeniz yeterlidir. Servisimizde paketlerimizi inceleyebilir, aracınız için en uygun oto ekspertizinizi yaptırabilirsiniz. Aracı uzman ellere teslim ettikten sonra size düşen keyifle hazırlanacak raporu beklemek olacaktır. Ekspertiz raporunuz kısa sürede hazırlanır ve ham yazılı, hem çizelgeli hem de sözlü olarak size sunulur. Tüm bu işlemlerin ardından aracın satın alma işlemlerinin tamamlanması aşamasında da yanınızda olur. Bursa Nilüfer Otorapor ekibi, desteğini satın alma bitene kadar asla kesmez.

[perfectpullquote align=”right” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””][/perfectpullquote]

Bunun yanı sıra farklı bir politikayla çalışan Bursa Nilüfer expertiz, almak istediğiniz aracı servise götüremediğiniz durumlarda da çözüm sunar. Yine bir telefon ile alacağınız randevu sonucunda Bursa Nilüfer oto ekspertiz tarafından oluşturulan özel mobil ekip aracın olduğu yere gelerek gerekli testleri yapar. Kısa sürede gerçekleştirilen bu testlerin sonucunda ekspertiz raporunuz hemen size teslim edilir. Böylece aracı yerinden bile oynatmaya gerek kalmadan mobil ekspertiz ile ekspertiz raporuna sahip olmuş olursunuz.

Aracı almaya karar verdiğiniz anda Bursa Nilüfer oto ekspertiz servisi, araç satın alma işlemleri sırasında yapmanız gereken prosedür işlemlerde de hep yanınızda olacaktır. Böyle büyük bir gücü yanınızda hissetmek, sizin de güvenle satın alma işlemi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.
Kısacası eğer bir aracı güvenle satın almak ve kafanızda hiçbir soru işareti kalmamasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Bursa oto ekspertiz servisini tercih etmek olacaktır.

× Whatsapp